Kent Yapı Otomasyon

"Otomatik Kapı Sistemleri, Kepenk Sistemleri, Garaj Kapısı Sistemleri, Fabrika Kapısı Sistemleri, Kollu Bariyer Sistemleri, Seksiyonel Kapı, Otomatik Kapı Servisi, Bariyer Servisi, Uzaktan Kumanda, Bft, Nice, Faac, Somfy, Genius, Bariyer, Bahçe Kapısı Motoru, Kepenk Servisi"

Hizmelerimiz

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri günümüzün gerektirdiği zorunluluk haline gelmiş bir durumdur. Site, Avm, Dükkan, Oteller, fabrikalar gibi bir çok çeşitli alanlarda olmazsa olmaz durumundadır. Otomatik kapıların meskenleriniz için yakıt tasarrufu sağlaması bilinen bir gerçektir.

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Otomatik Garaj Kapısı oldukça tercih edilen ürünler haline gelmiş bulunmakta bunun başlıca nedeni hayat kalitenizi ve standartlarınızı yükseltmektedir. Garajlarınızda kullanılacak kapılar ile aracınızdan inmeden tek tuş yardımı ile kapılarınızı açıp kapatabilirsiniz.

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı Sistemleri kullanışlı sistemler olup kullanım alanları oldukça yoğundur. Fotoselli kapılar yoğun kullanıma sahip oldukları için montaj ve servis işlemlerinin profesyonel eller tarafından yapılması önem arz etmektedir. Firma olarak uzun yıllar otomasyon konusunda hizmet vermekteyiz.

1

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı kullanımı son dönemde oldukça artışta olup meskenler tarafından tercih edilmektedir. Bahçe kapıları montajı ve teknik destek anlamında profesyonellik isteyin işlemlerdir. İşinde uzman ve bilgili olmayan insanlar tarafından yapılan montaj ve servis hizmetleri kapılarınızın verimliliğini düşürmekle beraber kapı ömrünüzü kısaltmaktadır.

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı sistemleri gündelik hayatımız içerisinde önemli bir yere sahiptir. Seksiyonel kapı sistemleri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ve sektör içerisinde lider konumdaki firmamız ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Firma olarak kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız.

Fabrika Kapısı

Fabrika Kapısı

Fabrika kapıları oldukça kullanışlı ürünler olup büyük boyutlarda ve ağırlıklarda olabilir kapılarda kullanılacak motorları kapının ağırlığı, yüksekliği, boyutu, çok önemlidir. Uzun yıllardır sektör içerisinde lider firma konumunda bulunan firmamız ile her türlü ağırlıkta ve boyuttaki kapılarınız için bir motor seçeneğimiz bulunmaktadır.

Kollu Bariyer

Kollu Bariyer

Kollu Bariyer sistemleri gündelik hayatımızın her anında karşımıza çıkmaktadır otoparklar, alışveriş merkezleri, siteler, okullar vb. yaya ve araç geçişinin yoğun olduğu alanlarda kontrol geçiş uygulayabilmek için tercih edilmektedir. Oldukça basit işleyen bir sistem olmasına nazaran montaj ve servis işlemleri dikkat ve bilgi istemektedir.

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer sistemleri son dönemde oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Terör olayları gibi durumlarda oldukça başarılı bir bariyer görevi görmektedir. Yoğun güvenlik gerektiren üst düzey alanların korunmasında sıklıkla tercih edilmektedir. Mantar bariyerler sağlam ve dayanıklı yapıları ile yüksek güvenlik ve koruma sağlamaktadır.

Döner Kapı

Döner Kapı

Döner kapı sistemleri oldukça kullanışlı sistemlerdir genel olarak Otel, Avm, Hastaneler tarafından kullanılmaktadır. Bu alanlardaki yaya trafiği yoğun olması sebebiyle tercih edilmektedir. İstediğiniz her büyüklükte yapıla bilen bu kapılar sizin isteklerinize göre özel olarak imal edilmektedir. Döner kapıların en büyük avantajlarından biriside ısı yalıtımı sağlamaktır

Pvc Şerit Perde

Pvc Şerit Perde çok sık tercih edilen ürünlerdir genel olarak depolar da tercih edilmektedir bölmeleri ayırmak için tercih edilirler. Son derece basit bu perdeler Pvc den imal edilmektedir. Şeffaf ve farklı renk seçeneklerine sahiptir Pvc şerit perdeler oldukça kullanışlı ürünler olmakla beraber kapı gibi olmayıp forklift gibi depo içerisinde bir yerden bir yere mal taşımaya yarayan araçlar durmadan kolayca içinden geçip gidebilirler.

Pvc Hızlı Kapı

Pvc Hızlı kapı kullanım alanı oldukça geniştir başlıca depolarda tercih edilmektedir. Hızlı pvc kapılar isimlerinden de anlaşılacağı üzere hızları ile bilinmektedir. Bu kapılar pvc maddesi ile üretilmiş olup üzerlerinde son derece hızlı motor barındırmaktadır. Hızlı pvc kapılarınızı çok kısa sürelerde açıp kapatabilmenize olanak sağlamaktadır. Pvc kapılar gerek hızları gerekse diğer kapılara nazaran uygun fiyatları ile tercih edilmektedir.

Yangın Kapısı

Yangın Kapısı günümüz şartlarında hiçte yok sayılamayacak öneme sahiptir yangın kapıları fonksiyonları gereği oldukça kullanışlı kapılardır. Akıllı binaların yangın alarm sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Yangın kapıları yangın başlangıç derecesi olan 74° ulaştığı anda otomatik olarak kapanarak duman ve alev yayılımını engellemektedir. Yangın kapısı özelliğini taşıyabilmesi için minimum 60 dakika alevlere dayanımlı olması gerekmektedir.

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri Kepenk sistemleri sıklıkla tercih edilen bir sistem haline gelmiştir gerek sağlam yapıları gerek kullanım kolaylıkları ile son derece kullanışlı bir sistemdir. Kepenk sistemleri konusunda uzman firmamız ve deneyimli elemanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kepenk sistemleri oldukça basit kullanıma sahiptir tek tuş ile hem kapatabilir hem de açabilirsiniz.

Otopark Sistemleri

Otopark sistemleri hayat standartlarınızı yükseltmektedir. Genel olarak otopark sistemlerimiz otoparklar, hastaneler, siteler, lojistik tesisler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Otopark sistemlerimiz araç giriş ve çıkışının yoğun olduğu alanlarda kullanılmakta yabancı araçların girişini engellemek için tercih edilmektedir. Otopark sistemleri Sticker, Kartlı geçiş ve Plaka tanıma gibi özelliklere göre sınıflandırılmaktadır.

Kapı Motorları

Kapı motorları konusunda uzmanlaşmış firmamız her türlü otomasyon işi için deneyimli teknik kadrosu ile müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kapı motorları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup kapılarınız için en doğru motoru bulmak önemlidir kapılarınız için en uygun motor seçenekleri bulunup müşterilerimize sunulmaktadır. Kapı motoru seçmek önemlidir kapı uzunluğu kapı ağırlığı oldukça önemlidir.

Kapı Servisi

Kapı servisi önemli bir hizmettir meydana gelen arızalar müşterilerimizi mağdur etmeden servis imkanımız bulunmaktadır. Kapılarınıza yetkisiz kişiler tarafından yapılacak müdahaleler sonucu çalışma randımanı düşebilmektedir.

Bariyer Servisi

Bariyerler gündelik yaşantımız içerisinde ister istemez arızalar yapabilmektedirler. Bariyerleriniz için konusunda uzman kişiler tarafından bariyer servisi hizmeti verilmesine dikkat etmeniz kesinlikle önerilmektedir.

Kepenk Tamiri

Kepenk sistemleri konusunda uzmanlaşmış firmamız ve konusunda deneyimli ekiplerimiz ile müşterilerimize kepenk montaj, bakım, servis hizmetleri vermekteyiz. Kepenklerinize yetkili kişiler tarafından yapılacak müdahaleler oldukça önemlidir