Kent Yapı Otomasyon

"Otomatik Kapı Sistemleri, Kepenk Sistemleri, Garaj Kapısı Sistemleri, Fabrika Kapısı Sistemleri, Kollu Bariyer Sistemleri, Seksiyonel Kapı, Otomatik Kapı Servisi, Bariyer Servisi, Uzaktan Kumanda, Bft, Nice, Faac, Somfy, Genius, Bariyer, Bahçe Kapısı Motoru, Kepenk Servisi”

Firmamız

Kent Yapı Otomasyon

Kent Yapı Otomasyon

Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup ilk yıllarında Panjur imalatı aksesuar satışı ve servis hizmetleri olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda otomasyon sektörüne girerek büyümesini yıllar geçtikçe ilerletmiştir. Günümüzde Uzaktan kumandalı kapıların kepenklerin Satış, Montaj, Servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ve dünyaca ünlü İtalyan markalar olan Bft, Nice, Faac markalarının yetkili bayisi olarak tüm Dünya ya hizmet vermektedir. Kent Yapı Otomasyon olarak uzun yıllardır sektörde tanınan önde gelen firmalardan birisiyiz. Müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşıp ihtiyaçlarına en uygun işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Motorlu bahçe kapıları, Garaj kapıları, Otomatik kepenkler, Seksiyonel kapılar gibi konularda artık uzman ve tercih edilen bir firma konumunda bulunmaktayız.

Kent Yapı Otomasyon
Otomatik Kapı Sistemleri

Faac Türkiye

Faac Türkiye

Faac markası 1965 yılından beridir otomasyon konusunda yenilikçi ilklere imza atmış bir markadır 5 kıtada faaliyette olup dünya çapında bilinmektedir. Faac markası İtalya menşeili olup elektronik üretimlerini İrlanda da gerçekleştirmektedir.

Bft Türkiye

Bft Türkiye

Bft markasının yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz en büyük bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Bft markası İtalyan menşeili bir marka olup üretimlerini İtalya da gerçekleştirmektedir. İtalya da üretilen motorlar tüm dünyaya dağıtılmaktadır.

Nice Türkiye

Nice Türkiye

Nice markasının en büyük bayisi durumundaki firmamız ile son kullanıcı müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Nice markası İtalyan menşeili bir marka olup bütün üretimlerini İtalya da gerçekleştirmektedir.

Genius Türkiye

Genius Türkiye

Genius marka diğer markalar gibi piyasada iyi bir yer edinmiştir. Genius Bariyer Ve Genius motor olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından yetkili servis verilmektedir.